Finanční správa domů

Nabízíme kompletní správu hospodaření s Vašimi finančnímy prostředky

Finanční správa domů

Údržba a servis nemovitostí

Zajišťujeme kompletní údržbu a servis Vaší nemovitosti

Údržba a servis nemovitostí

Stavební a inženýrská činnost

Zajistíme pro Vás kompletní inženýrskou činnost

Stavební a inženýrská činnost
Vstup pro klienty

Parte p. Kupka

UPOZORNĚNÍ PRO VEŘEJNOST

Z DŮVODU ZHORŠENÍ EPIDEMICKÉ SITUACE JE
VSTUP DO BUDOVY ZAKÁZÁN.

 

VAŠE POŽADAVKY RÁDI VYŘÍDÍME ELEKTRONICKY, NEBO TELEFONICKY.

 
Oddělení     Telefon e-mail
ústředna, sekretariát     352 622 503 info@sbdrozvojsok.cz
předseda družstva     602 188 625 Sladomel@sbdrozvojsok.cz
ekonom     725 512 011 ValiskovaJ@sbdrozvojsok.cz
personální oddělení     352 622 503 Kratochvilova@sbdrozvojsok.cz
mzdová účtárna     352 622 503 Vopalkova@sbdrozvojsok.cz
finanční účtárna     352 622 503 Pokorna@sbdrozvojsok.cz
fakturace      352 622 503 Krautwurmova@sbdrozvojsok.cz
účtárna SVJ     352 622 504 Davidkova@sbdrozvojsok.cz
pokladna     352 622 503 jana.vopalkova@sbdrozvojsok.cz
bytové oddělení     352 605 338 Pudilova@sbdrozvojsok.cz
      352 605 338 Sladomelova@sbdrozvojsok.cz
      352 605 338 Kamenska@sbdrozvojsok.cz
technické oddělení     352 605 340 Novak@sbdrozvojsok.cz
      352 605 340 Stastna@sbdrozvojsok.cz
      352 605 340 Bindzarova@sbdrozvojsok.cz
Střediska        
Údržba     737 972 776 dibdakova@sbdrozvojsok.cz
Výtahy     602 449 702 Soltesz@sbdrozvojsok.cz
Elektro     608 974 038 fulin@sbdrozvojsok.cz
 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


 
1.12.2021

Úřední hodiny dne 8.12.2021

Z provozních důvodu se upravují úřední hodiny dne 8.12.2021 od 8,00-10,00 hodin, 13,30-16,00 hodin.

Děkujeme za pochopení

Ing. Sladomel Přemysl
předseda družstva


22.11.2021

Konání schůzí BD a SVJ od 22.11.2021

Od 22.11.2021 dochází ke zpřísnění podmínek pro konání hromadných akcií a pro návštěvy provozoven – a to zejména pro neočkované osoby.

Aktuální souhrnné informace ke konání schůzí naleznete (po přihlášení) zde: https://www.scmbd.cz/file/336/

 

Účastníci schůzí mají i nadále možnost prokázat se „O-N-T“, tedy
O = očkováním,

N = prodělaným onemocněním nebo

T = testem.

 

Dochází však ke zpřísnění podmínek, kterými lze bezinfekčnost prokázat – neuznávají se již rychlotesty ani antigenní testy. PCR-testy se ale při konání schůzí uznávají - na rozdíl od jiných hromadných akcí nebo návštěv provozoven.

Přístup na schůze je rozšířen i pro osoby s teprve zahájeným očkováním – uznává se i aplikace první dávky – a tyto osoby tak na schůze přístup mají nově i bez testu.


2.11.2021

OZNÁMENÍ

Ohlášení povinnosti k místnímu poplatku za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci s účinností od 1.1.2022 za DS a SVJ Sokolov provede SBD Rozvoj Sokolov -

pí. Šťastná Hana - technické oddělení.


22.10.2021

Možnosti konání schůzí BD a SVJ od 1.11.2021

V souvislosti s novými mimořádnými opatřeními vlády uvádíme aktuální informace ke konání schůzí.

Oproti dosavadním pravidlům dochází ke zpřísnění podmínek, kterými lze prokázat bezinfekčnost, když se platnost PCR-testu zkracuje ze 7 dní na 72 hodin a platnost antigenního RAT-testu ze 72 hodin na 24 hodin.

Čestným prohlášením již bezinfekčnost prokazovat nelze. Ostatní podmínky zůstávají v platnosti, tj. organizátor je povinen kontrolovat bezinfekčnost, pokud se schůze účastní více než 20 osob.



Telefonní ústředna

ústředna352 622 503
účtárna SVJ352 622 504
bytové odd.352 605 338
technické odd.352 605 340

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě

Úřední hodiny

Úřední hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Pokladní hodiny

Pokladní hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Údržba SBD Sokolov

(Po - Pá | 7.00 - 17.00)

Údržba pí.Dibďáková
737 972 776

Údržba SBD Chodov

(Po a St | 8.00 - 11.00

              12.00 - 17.00)

Údržba

pí. Zezulová M.
728 111 406

Havarijní služba

(Po - Pá | 17.00 - 7.00 + So, Ne, svátky)

topení, voda: 728 840 202
elektro: 608 974 038
plynoinstalace: 606 603 593
výtahy: 723 677 075
Kontaktní místa
 

Sokolov

 

Chodov

Telefonní ústředna
352 622 503
 
Telefonní ústředna


728 111 406
 

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa chodov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě Adresa Nádražní ul 316,
357 35, Chodov
Ukázat na mapě
 
 

Kraslice

 

Horní Slavkov

Telefonické spojení
724 270 047
 
Telefonické spojení
737 972 776
 
Emailová adresa kraslice@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa hslavkov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Pohraniční stráže 367,
358 01, Kraslice
Ukázat na mapě Adresa Dlouhá 708,
357 31, Horní Slavkov
Ukázat na mapě