Stavební bytové družstvo Rozvoj Sokolov

Nádražní 42, Sokolov, 35601

e-mail: info@sbdrozvojsok.cz
web: www.sbdrozvojsok.cz
ID datové schránky: kxism92

IČ: 00041254, DIČ: CZ00041254
spisová značka: DrXXV 192 vedená u Krajského soudu v Plzni
číslo účtu: 1689807/0300, banka: ČSOB Sokolov
IBAN: CZ82 0300 0000 0000 0168 9807, BIC: CEKOCZPP

oddělení jméno telefon e-mail
ústředna,
sekretariát
Petra Kratochvílová 352 622 503 info@sbdrozvojsok.cz
předseda družstva Ing. Přemysl Sladomel 602 188 625 Sladomel@sbdrozvojsok.cz
ekonom Jitka Valíšková 725 512 011 ValiskovaJ@sbdrozvojsok.cz
personální oddělení Petra Kratochvílová 352 622 503,    607 086 079 Kratochvilova@sbdrozvojsok.cz
mzdová účtárna Jaroslava Vopálková 720 057 750 Vopalkova@sbdrozvojsok.cz
finanční účtárna Bc. Petra  Pokorná 352 622 503 Pokorna@sbdrozvojsok.cz
  Eva Krautwurmová 352 622 503 Krautwurmova@sbdrozvojsok.cz
účtárna SVJ Bc. Petra Zámečníková (mateřská dovolená) 720 057 790 Zamecnikova@sbdrozvojsok.cz
  Renata Davídková 352 622 504 Davidkova@sbdrozvojsok.cz
pokladna Jana Vopálková 352 622 503 jana.vopalkova@sbdrozvojsok.cz
bytové oddělení Vlasta Pudilová 352 605 338,     602 188 626 Pudilova@sbdrozvojsok.cz
            stížnosti Andrea Sladomelová 352 605 338,     720 056 816 Sladomelova@sbdrozvojsok.cz
  Radka Kamenská 352 605 338,     720 056 990 Kamenska@sbdrozvojsok.cz
technické oddělení Novák Vlastislav 352 605 340 Novak@sbdrozvojsok.cz
  Šťastná Hana 352 605 340 Stastna@sbdrozvojsok.cz
  Bindzarová Věra 352 605 340 Bindzarova@sbdrozvojsok.cz
Střediska      
údržba

Věra Dibďáková, Správní budova SBD Rozvoj

Nádražní 42, Sokolov


737 972 776
dibdakova@sbdrozvojsok.cz
výtahy Josef Soltész 602 449 702 Soltesz@sbdrozvojsok.cz
elektro Ivan Fulín 608 974 038 fulin@sbdrozvojsok.cz
Chodov Monika Zezulová 728 111 406 zezulova@sbdrozvojsok.cz
Horní Slavkov Věra Dibďáková 737 972 776 dibdakova@sbdrozvojsok.cz
Kraslice Ivana Nováková 724 270 047 novakovai@sbdrozvojsok.cz




 

Vstup pro klienty
Telefonní ústředna

ústředna352 622 503
účtárna SVJ352 622 504
bytové odd.352 605 338
technické odd.352 605 340

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě

Úřední hodiny

Úřední hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Pokladní hodiny

Pokladní hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Údržba SBD Sokolov

(Po - Pá | 7.00 - 17.00)

Údržba pí.Dibďáková
737 972 776

Údržba SBD Chodov

(Po a St | 8.00 - 11.00

              12.00 - 16.00)

Údržba

pí. Zezulová M.
728 111 406

Havarijní služba

(Po - Pá | 17.00 - 7.00 + So, Ne, svátky)

elektro: 608 974 038
plynoinstalace: 606 603 593
výtahy: 723 677 075
voda, topení: 720 940 151
Kontaktní místa
 

Sokolov

 

Chodov

Telefonní ústředna
352 622 503
 
Telefonní ústředna


728 111 406
 

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa zezulova@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě Adresa Nádražní ul 316,
357 35, Chodov
Ukázat na mapě
 
 

Kraslice

 

Horní Slavkov

Telefonické spojení
724 270 047
 
Telefonické spojení
737 972 776
 
Emailová adresa novakovai@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa dibdakova@sbdrozvojsok.cz
Adresa Pohraniční stráže 367,
358 01, Kraslice
Ukázat na mapě Adresa Dlouhá 708,
357 31, Horní Slavkov
Ukázat na mapě