Stavební bytové družstvo Rozvoj Sokolov

Nádražní 42, Sokolov, 35601

e-mail: info@sbdrozvojsok.cz
web: www.sbdrozvojsok.cz
ID datové schránky: kxism92

IČ: 00041254, DIČ: CZ00041254
spisová značka: DrXXV 192 vedená u Krajského soudu v Plzni
číslo účtu: 1689807/0300, banka: ČSOB Sokolov
IBAN: CZ82 0300 0000 0000 0168 9807, BIC: CEKOCZPP

oddělení jméno linka telefon e-mail
ústředna,
sekretariát
Jana Kubová 200 352 622 503-4,
602 567 062
info@sbdrozvojsok.cz
předseda družstva Ing. Přemysl Sladomel 203 352 603 287,
602 188 625
Sladomel@sbdrozvojsok.cz
ekonom Věra Valíšková 211 606 612 621 Valiskova@sbdrozvojsok.cz
personální, stížnosti Petra Kratochvílová 201   Kratochvilova@sbdrozvojsok.cz
mzdová účtárna Jaroslava Vopálková 215   Vopalkova@sbdrozvojsok.cz
finanční účtárna Petra  Pokorna 208   Pokorna@sbdrozvojsok.cz
  Eva Krautwurmová 208   Krautwurmova@sbdrozvojsok.cz
účtárna SVJ Renata Davídková 204   Davidkova@sbdrozvojsok.cz
  Petra Zámečníková/Pudilová 204   Zamecnikova@sbdrozvojsok.cz
pokladna Jana Vopálková 212   jana.vopalkova@sbdrozvojsok.cz
bytové Vlasta Pudilová 207 352 605 338 Pudilova@sbdrozvojsok.cz
  Andrea Midlíková 207   Midlikova@sbdrozvojsok.cz
  Jitka Valíšková 218   Valiskovaj@sbdrozvojsok.cz
Střediska        
údržba

Věra Dibďáková, Správní budova SBD Rozvoj

Nádražní 42, Sokolov

205 352 628 730
737 972 776
dibdakova@sbdrozvojsok.cz
výtahy Josef Soltész 209 352 605 339
602 449 702
Soltesz@sbdrozvojsok.cz
elektro Ivan Fulín 213 608 974 038 fulin@sbdrozvojsok.cz
technické Vlastislav Novák 202 352 605 340 Novak@sbdrozvojsok.cz
  Hana Šťastná 202   Stastna@sbdrozvojsok.cz
  Věra Bindzarová 202   Bindzarova@sbdrozvojsok.cz




 

Vstup pro klienty
Telefonní ústředna 352 622 503 - 4
602 567 062
Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě

Úřední hodiny

Úřední hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 17.00

Pokladní hodiny

Pokladní hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Údržba SBD Sokolov

(Po - Pá | 7.00 - 17.00)

Údržba 352 628 730
737 972 776 pí.Dibďáková

Údržba SBD Chodov

(Po a St | 8.00 - 11.00

              12.00 - 17.00)

Údržba

pí. Zezulová M.

pí. Záležáková J.

352 675 016

 

Havarijní služba

(Po - Pá | 17.00 - 7.00 + So, Ne, svátky)

topení, voda: 602 656 161
elektro: 608 974 038
plynoinstalace: 606 603 593
výtahy: 723 677 075
Kontaktní místa
 

Sokolov

 

Chodov

Telefonní ústředna 352 622 503 - 4
602 567 062
Telefonní ústředna 352 675 016
Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa chodov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě Adresa Nádražní ul 316,
357 35, Chodov
Ukázat na mapě
 
 

Kraslice

 

Horní Slavkov

Telefonické spojení 352 686 392,
724 270 047
Telefonické spojení 352 688 040,
737 972 776
Emailová adresa kraslice@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa hslavkov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Pohraniční stráže 367,
358 01, Kraslice
Ukázat na mapě Adresa Dlouhá 708,
357 31, Horní Slavkov
Ukázat na mapě