Stavební bytové družstvo Rozvoj Sokolov

Nádražní 42, Sokolov, 35601

e-mail: info@sbdrozvojsok.cz
web: www.sbdrozvojsok.cz
ID datové schránky: kxism92

IČ: 00041254, DIČ: CZ00041254
spisová značka: DrXXV 192 vedená u Krajského soudu v Plzni
číslo účtu: 1689807/0300, banka: ČSOB Sokolov
IBAN: CZ82 0300 0000 0000 0168 9807, BIC: CEKOCZPP

oddělení jméno linka telefon e-mail
ústředna,
sekretariát
Jana Kubová 200 352 622 503 info@sbdrozvojsok.cz
předseda družstva Ing. Přemysl Sladomel 203 602 188 625 Sladomel@sbdrozvojsok.cz
ekonom Věra Valíšková 211 606 612 621 Valiskova@sbdrozvojsok.cz
personální, stížnosti Petra Kratochvílová 201 352 622 503 Kratochvilova@sbdrozvojsok.cz
mzdová účtárna Jaroslava Vopálková 215   Vopalkova@sbdrozvojsok.cz
finanční účtárna Bc. Petra  Pokorná 208   Pokorna@sbdrozvojsok.cz
  Eva Krautwurmová 208   Krautwurmova@sbdrozvojsok.cz
účtárna SVJ Bc. Petra Zámečníková (mateřská dovolená) 204 352 622 504 Zamecnikova@sbdrozvojsok.cz
  Renata Davídková 204 352 622 504 Davidkova@sbdrozvojsok.cz
pokladna Jana Vopálková 212   jana.vopalkova@sbdrozvojsok.cz
bytové oddělení Vlasta Pudilová 207 352 605 338 Pudilova@sbdrozvojsok.cz
  Jitka Valíšková 218 352 605 338 Valiskovaj@sbdrozvojsok.cz
  Radka Kamenská 214 352 605 338 Kamenska@sbdrozvojsok.cz
technické oddělení Novák Vlastislav 210 352 605 340 Novak@sbdrozvojsok.cz
  Šťastná Hana 202 352 605 340 Stastna@sbdrozvojsok.cz
  Bindzarová Věra 206 352 605 340 Bindzarova@sbdrozvojsok.cz
Střediska        
údržba

Věra Dibďáková, Správní budova SBD Rozvoj

Nádražní 42, Sokolov

205
737 972 776
dibdakova@sbdrozvojsok.cz
výtahy Josef Soltész 209 602 449 702 Soltesz@sbdrozvojsok.cz
elektro Ivan Fulín 213 608 974 038 fulin@sbdrozvojsok.cz




 

Vstup pro klienty
Telefonní ústředna

ústředna352 622 503
účtárna SVJ352 622 504
bytové odd.352 605 338
technické odd.352 605 340

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě

Úřední hodiny

Úřední hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 17.00

Pokladní hodiny

Pokladní hodiny Pondělí a středa
8.00 - 11.00 | 12.00 - 16.00

Údržba SBD Sokolov

(Po - Pá | 7.00 - 17.00)

Údržba pí.Dibďáková
737 972 776

Údržba SBD Chodov

(Po a St | 8.00 - 11.00

              12.00 - 17.00)

Údržba

pí. Zezulová M.
728 111 406

Havarijní služba

(Po - Pá | 17.00 - 7.00 + So, Ne, svátky)

topení, voda: 728 840 202
elektro: 608 974 038
plynoinstalace: 606 603 593
výtahy: 723 677 075
Kontaktní místa
 

Sokolov

 

Chodov

Telefonní ústředna
352 622 503
 
Telefonní ústředna


728 111 406
 

Emailová adresa info@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa chodov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Nádražní 42,
356 01, Sokolov
Ukázat na mapě Adresa Nádražní ul 316,
357 35, Chodov
Ukázat na mapě
 
 

Kraslice

 

Horní Slavkov

Telefonické spojení
724 270 047
 
Telefonické spojení
737 972 776
 
Emailová adresa kraslice@sbdrozvojsok.cz Emailová adresa hslavkov@sbdrozvojsok.cz
Adresa Pohraniční stráže 367,
358 01, Kraslice
Ukázat na mapě Adresa Dlouhá 708,
357 31, Horní Slavkov
Ukázat na mapě